Слухати

Що відбувається на знімальному майданчику фільму про «кіборгів»? (ВІДЕО)  / Новини на Громадському радіо

Що відбувається на знімальному майданчику фільму про "кіборгів"? (ВІДЕО)

04 квітня 2017 - 11:23
На військовому аеродромі поблизу Чернігова тривають зйомки художнього фільму «Кіборги» за сценарієм драматурга Наталії Ворожбит

 Стрічка присвячена бійцям, які захищали Донецьке летовище. В основу фільму покладена історія музиканта з позивним «Мажор», який всупереч волі заможних батьків став добровольцем і захищав Донецький аеропорт, йдеться в сюжеті військового телебачення.

«Я намагаюсь розповісти, що саме за такими, як цей хлопець, майбутнє нашої країни. За такими як він розумними, досвідченими, патріотичними, яким добре відома ціна смерті, життя, дружби, гідності», — говорить режисер стрічки Ахтем Сеїтаблаєв.

Бюджет стрічки складає більше 40 мільйонів гривень. На даний час відзнято матеріал для створення 4-серійного фільму.

На великому екрані презентація фільму «Кіборги» запланована на 6 грудня 2017 року — в День Збройних сил України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+