Слухати

У Білому Домі представили офіційний портрет Меланії Трамп

04 квітня 2017 - 11:01
Офіційний портрет першої леді розміщено на сайті Білого Дому
У Білому Домі представили офіційний портрет Меланії Трамп / Новини на Громадському радіо

Також на сайті представлено основні біографічні момент Меланії Трамп. Зазначається, що Меланія Кнавс розпочала модельну кар’єру у 16 років. 

Свого часу вона прикрашала обкладинки Vogue, Harper `s Bazaar, британський GQ, Ocean Drive, авеню, в стилі, і в Нью-Йорку журналу. Її основні макети включають випуск Sports Illustrated Swimsuit, Allure, Vogue, Атман, Glamour, Vanity Fair і Elle. Крім того, Меланія з’являлася в численних телевізійних рекламних роликах і телевізійних програмах.

Меланія вийшла заміж за Дональда Трампа в січні 2005 року. У березні 2006 року у них народилась перша дитина, Вільям Трамп.

Меланія — успішний підприємець. У квітні 2010 року вона започаткувала свою власну колекцію ювелірних виробів.

Народжена у Словенії, у 2006 році  Меланія Трамп стала громадянкою Сполучених Штатів Америки. Вона друга перша леді народилася за межами Сполучених Штатів. Перша — Луїза Адамс, дружина Джона Квінсі Адамса, шостого президента країни.

«Меланія Трамп опікується проблемами, що впливають на жінок та дітей, і вона сфокусувалсь як перша леді на проблемах кібер-хуліганства серед молоді», — зазначається на сайті Білого Дому.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+