Слухати

Донецьку фільтрувальну станцію запущено в роботу

05 квітня 2017 - 16:02 35
Вода пішла по водогонах на Авдіївку та навколишні населені пункти

Донецьку фільтрувальну станцію запущено в роботу. Про це повідомив Голова Донецької військово-цивільної адміністрації у ФБ.

«Вода пішла по водогонах на Авдіївку та навколишні населені пункти. За кілька годин ця вода почне наповнювати міські резервуари. Сьогодні з 16:00 до 22:00 ми ще подамо на місто залишок води з міського резервуару. А вже завтра зранку розпочнемо подачу води у нормальному режимі», — написав він.

Нагадаємо, 29 березня в результаті бойових дій сталося пошкодження високовольтної лінії електропередач, що призвело до припинення електропостачання міста Авдіївка, Авдіївського коксохімічного заводу та Донецької фільтрувальної станції, які централізовано забезпечують місто водою та теплопостачанням. Теплопостачання у місті здійснюється централізовано за рахунок заводської теплоенергоцентралі Авдіївського коксохіму. Об’єкти соціально-побутової сфери, що не мають власних систем резервного електроживлення, забезпечуються електроенергією від 8 генераторів ДСНС.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+