Слухати

Перевізники побилися з поліцією і погрожують спалити автобус (ФОТО)

05 квітня 2017 - 12:28 119
На акції протесту водіїв маршруток під будівлею київської обладміністрації протестувальники побилися з поліцією. Протестувальники намагалися встановити намет під адміністративною будівлею

На акції протесту водіїв маршруток під будівлею київської обладміністрації сталася штовханина між протестувальниками та поліцією, повідомляють Українські Новини.

Протестувальники намагалися встановити намет під адміністративною будівлею, а правоохоронці перешкоджали його установці, через що почалася бійка.

Також, перевізники Київщини погрожують підпалити автобус біля обласної адміністрації, щоб змусити владу почати відшкодовувати перевезення пільговиків, повідомляє ТСН.

До адміністративної будівлі під’їхало 147 маршруток. Також протестувальники вимагають боротися з нелегальними перевізниками і розподіляти маршрути на конкурсній основі. На їхню думку, за це відповідальний заступник глави ОДА Олександр Савченко, тож водії вимагають його відставки.

marshrutky.jpg

Бійка учасників протесту і поліції //
Бійка учасників протесту і поліції

marshrutky1.jpg

Акція протесту маршрутників //
Акція протесту маршрутників

33b95f75f8c2727f2ec8c1786e06a23c.jpg

Акція протесту маршрутників //
Акція протесту маршрутників

 

 

 

 

 

 

 

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+