Слухати

Боротьба за арку в Полтаві триває. Коментар активіста

06 квітня 2017 - 11:28
5 квітня у Полтаві активісти та мешканці будинку на Соборності вкотре вийшли, аби висловити протест з приводу незаконної забудівлі прибудинкової арки, внаслідок сутичок є постраждалі
Боротьба за арку в Полтаві триває. Коментар активіста / Новини на Громадському радіо

«Тітушок»  вчора було десь чоловік 50. Поліція намагається не підтримувати жодну зі сторін, вчора виконувала обов’язки з забезпечення правопорядку. Але вчорашні події вилилися у протистояння, дві людини мають ножові поранення. Зокрема Олександр Коба отримав мав 5 ножових поранень. За іншу людину не можу сказати, але зараз їхньому життю нічого не загрожує. Вони знаходяться після операцій в реанімації: стан важкий, але стабільний», — повідомив керівник ОСББ будинку на Соборності 27 Андрій Демидов.

«У нас два виїзди з будинку, один по провулку Шухевича. Але по тій дорозі проходить теплотраса, якщо її прориває, ту дорогу переривають і в двір не заїдеш. Мешканці будинку знаходяться у постійному напруженому стані, коли невідомі особи бандитської зовнішності з’являються в нас у дворі, починають залякувати».

Андрій Демидов також розповів, що рішенням міськради прибудинкову арку надали в оренду ФОП Степаненку Віктору Вікторовичу. Минули орендарі пропускали мешканців будинку під час робочого дня і прохід був відкритий. Якщо була якась форс-мажорна ситуація, можна було відкрити ворота, щоб заїхала машина екстреної допомоги.

«У нинішніх орендарів спочатку не було жодних документів на арку, технічних дозволів. Вони мовчки перекрили і почали будувати», — розповів Андрій Демидов.

Нагадаємо, 4 квітня у Полтаві відбулась акція протесту проти забудови арки будинку на вул. Соборності, 27.  Вони вкотре вимагали припинити будівництво і залишити їм вільний прохід. Під час сутичок у Полтаві між активістами і невідомими у масках було поранено Олександра Кобу. За словами очевидців, йому було нанесено 5 ножових поранень. На даний момент його стан стабільний, і він знаходиться при свідомості. Поліція повідомляє про 12 затриманих та 5 відкритих кримінальних проваджень.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+