Слухати

Сьогодні відбудуться дебати кандидатів на посаду Голови правління НСТУ

06 квітня 2017 - 13:36
6 квітня о 19:30 відбудуться дебати кандидатів на посаду Голови правління Національної суспільної телерадіокомпанії України. Це спільна ініціатива Громадського Телебачення і Громадського радіо
Сьогодні відбудуться дебати кандидатів на посаду Голови правління НСТУ / Новини на Громадському радіо

Сьогодні, 6 квітня о 19:30 на Громадському телебаченні відбудуться дебати кандидатів на посаду Голови правління Національної суспільної телерадіокомпанії України. Це спільна ініціатива Громадського Телебачення та Громадського Радіо. Також їх ретранслюватиме UA:Перший.

Вибори публічного акціонерного товариства НСТУ відбудуться в понеділок, 10 квітня. Обиратиме Голову ПАТ НСТУ Наглядова Рада товариства.

До дебатів на Громадському запрошені  усі 8 кандидатів: Зураб Аласанія, Роман Вибрановський, Юрій Дараган, Олександр Зорка, Олександр Зирін, Олександр Коваленко, Олег Наливайко, Марек Сієрант.

Ведучі дебатів –  журналіст Громадського Телебачення Андрій Сайчук та ведуча Громадського Радіо Наталя Соколенко.

Кандидати на посаду керівника нового Суспільного мовлення публічно представлять свої стратегії розвитку Суспільного, представлять команди та дадуть відповіді, як будуть забезпечувати незалежність мовника.

Наталя Соколенко, заступниця головного редактора Громадського радіо: «В Україні сформувалося середовище журналістів, яким, як повітря, потрібне незалежне суспільне мовлення. Вони не можуть працювати там, де свобода слова не є головною цінністю, поза стандартами професії. Тому наше завдання – вигризати реформу суспільного мовлення до перемоги».

Наталя Гуменюк, голова ГО «Громадське телебачення»: «Реформа Суспільного – одна з найважливіших для країни, яка дає шанс на те, щоб змінити і оздоровити хворий український ринок олігархічних і політичнозалежних медіа. Для Громадського, яке сповідує цінності суспільного мовлення, – це відповідальність ініціювати таку розмову і дати можливість аудиторії почути кандидатів. Є й символізм у тому, що ми робимо це спільно з колегами з Громадського радіо».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+