Слухати

В Ідлібі застосували хімічну зброю, оприлюднено результати експертизи

06 квітня 2017 - 11:55
Міністерство юстиції Туреччини підтверджує застосування режимом Асада хімічної зброї
В Ідлібі застосували хімічну зброю, оприлюднено результати експертизи  / Новини на Громадському радіо

Патологоанатомічна експертиза тіл трьох сирійців, доставлених в турецьку Адану з Ідліб, підтвердила факт застосування хімічної зброї, повідомив міністр юстиції Туреччини Бекір Боздаг.

«В даний час завершена експертиза за участю представників Всесвітньої організації охорони здоров’я та Організації із заборони хімічної зброї. За підсумками експертизи доведено факт застосування режимом Асада хімічної зброї», — пояснив глава Мін’юсту.

В результаті застосування режимом Асада хімічної зброї в населеному пункті Хан Шейхун провінції Ідліб 4 квітня загинуло понад 100 мирних жителів, постраждали ще 500 чоловік, в основному діти.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+