Слухати

Кораблем, з якого США знищили «Томагавками» авіабазу в Сирії, командує жінка

07 квітня 2017 - 18:36 10123
Андріа Слау — капітан корабля, що здійснив запуск крилатих ракет "Томагавк" по авіабазі Сирії

cdrslough_web.jpg

Андріа Слоу, Капітан корабля USS PORTER (DDG 78)  // Фото: U.S. Naval Forces Europe-Africa / U.S. 6th Fleet
Андріа Слоу, Капітан корабля USS PORTER (DDG 78)
Фото: U.S. Naval Forces Europe-Africa / U.S. 6th Fleet

Капітан USS PORTER (DDG 78), що здійснив запуск крилатих ракет «Томагавк» по авіабазі Сирії — жінка на ім’я Андріа Слау (Andria Slough). Про це повідомляє журналіст Алекс Яневський у твіттері. з посиланням на сайт військово-морських сил США.

На сайті наведені особисті дані біографії військовослужбовця, з яких відомо, що командувач Андріа Слау випустилась в 1998 році з Військово-морської академії США зі ступенем бакалавра в галузі океанської інженерії.

У біографії жінки — багатий досвід як капітана, так і в інших якостях, на таких кораблях, як USS O’Brien (DD 975); USS Bulkely (DDG 84); The Sullivan (DDG 68); USS Defender (MCM 2) та USS Porter (DDG 78), з якого і була здійснена атака військової авіабази в Сирії.

Рано зранку у п’ятницю, 7 квітня, США випустили 59 крилатих ракет «Томагавк» з борту кораблів ВМС США, що базуються в Середземному морі, по військовому аеродрому Шайрат в центральній Сирії, з якого, як вони стверджують, вилетіли літаки, які здійснили хімічну атаку у провінції Ідліб у вівторок.

Президент США Дональд Трамп назвав ракетний удар відплатою за цю хімічну атаку.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+