Слухати

У психіатричній лікарні Симферополя відкривають кризові ліжка для хворих

07 квітня 2017 - 16:08
У 2015 році в Криму фахівці повідомляли, що пацієнти, які страждають на різні психічні розлади, по виписані ліки були змушені їздити до єдиної аптеки в Сімферополі
У психіатричній лікарні Симферополя відкривають кризові ліжка для хворих / Новини на Громадському радіо

У психотерапевтичному відділенні «Клінічної психіатричної лікарні №5» в Сімферополі відкриють кризові ліжка для хворих на депресію, повідомляють Крим.Реалії. Про це 7 квітня розповіла головний позаштатний спеціаліст, психіатр підконтрольного Кремлю Міністерства охорони здоров’я Криму Світлана Дімшиц.

За її словами, пацієнти з депресивними і пригніченими станами можуть звернутися до психіатрів або психологів, які працюють у лікувальних установах за місцем проживання, людей з важкими станами можуть направити до клінічної психіатричної лікарні.

«Ми плануємо відкрити додаткові ліжка, щоб запобігти важким наслідкам кризового стану. Там пацієнти зможуть пройти повний медикаментозний, психотерапевтичний та реабілітаційний курс», – зазначила Дімшиц.

У 2015 році в Криму фахівці повідомляли, що пацієнти, які страждають на різні психічні розлади, по виписані ліки були змушені їздити до єдиної аптеки в Сімферополі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+