Слухати

Ти не знаєш чи прокинешся і скільки жити в цьому - дитина з Авдіївки (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Ти не знаєш чи прокинешся і скільки жити в цьому - дитина з Авдіївки (ВІДЕО)

08 квітня 2017 - 15:55
Кожна четверта дитина в Донецькій і Луганській областях, тобто більше 200 тисяч дітей, потребують термінової психосоціальної допомоги

Про це повідомляє з Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ).

Діти по обидва боки лінії зіткнення живуть в постійному страху. Спалахи бойових дій і мінометні обстріли стали для них повсякденною реальністю. Територія, прилегла до лінії зіткнення, всіяна протипіхотними мінами і іншими снарядами, що не розірвалися. Для багатьох дітей дорога в школу пов’язана з величезним ризиком, іншим — просто нікуди йти. Сім шкільних будівель були пошкоджені в результаті ескалації конфлікту в лютому-березні цього року. Всього з початку конфлікту в Україні були повністю зруйновано або отримали пошкодження 740 шкіл, йдеться в дописі до відео.

Батьки і вчителі повідомляють про серйозні зміни в поведінці і психічному стані дітей. Багато хто з них страждає від тривожного синдрому, нічне нетримання сечі. Інших мучать постійні кошмари. Деякі проявляють агресію і небажання йти на контакт з дорослими.

Каже старшокласниця з Авдіївки:

«Ти лягаєш спати і ти не знаєш, що буде вночі, прокинешся ти чи ні. Ти не знаєш, коли все це закінчиться і скільки тобі ще жити в цьому. Я хочу добре вивчитися і вступити до вузу, тому що я хочу хорошого майбутнього для себе і для своєї сім’ї».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+