Слухати

Коаліція за реформу Суспільного мовлення публікує заяву щодо обрання керівника НСТУ / Новини на Громадському радіо

Коаліція за реформу Суспільного мовлення публікує заяву щодо обрання керівника НСТУ

09 квітня 2017 - 22:34
Є побоювання, що вибори хочуть зірвати. Коаліція за реформу Суспільного мовлення закликає політиків і поліцію забезпечити обрання Голови правління Національної суспільної телерадіокомпанії України

Громадське радіо публікує заяву повністю:

«ЗАЯВА КОАЛІЦІЇ ЗА РЕФОРМУ СУСПІЛЬНОГО МОВЛЕННЯ

10 квітня у приміщенні державного інформаційного агентства «Укрінформ» відбуться вибори керівника суспільного мовника України на найближчі чотири роки. Його обиратиме Наглядова рада ПАТ НСТУ, створена з представників політичних сил та громадських організацій.

Прозорість виборів та можливість вільного волевиявлення є надважливими для успішного завершення обрання голови. На жаль, дії деяких політичних сил останніми тижнями дають підстави для занепокоєння долею виборів та загрози зриву процесу голосування.

Ми закликаємо представників політичних партій утриматися від популізму й втручання в процес виборів та засуджуємо політичний тиск у будь-якій формі. В той же час, ми звертаємося до Національної поліції із закликом не допустити заворушень або безладдя під час виборів.

Наглядова рада ПАТ НСТУ складається з делегованих членів від громадськості з різних сфер суспільного життя, а також представників депутатських фракцій та груп парламенту. Її склад відповідає чинному законодавству і на сьогоднішній день є всі підстави вважати, що вибори очільника суспільного мовника мають відбутися за планом, прописаним з законі.

Відкритість засідання буде забезпечено через онлайн-трансляцію на веб-сторінці “Укріфнорму”. Усі, кому цікава доля Національної суспільної телерадіокомпанії України, зможуть у реальному часі спостерігати за перебігом подій.

Заяву підписали Катерина Горчинська, Анастасія Станко, Артем Соколенко, Мустафа Найєм, Світлана Заліщук, Наталя Соколенко, Андрій Куликов, Наталка Гуменюк, Дмитро Гнап, Денис Бігус, Любомир Ференц, Лариса Денисенко, Ірина Славінська, Ангеліна Карякіна, Сергій Стуканов, Ірина Соломко, Кирило Лукеренко, Олександр Бузюк, Аксінья Куріна, Андрій Шевченко, Тетяна Даниленко, Костянтин Реуцький, Тетяна Трощинська, Наталя Лігачова, Євген Павлюковський, Олена Бадюк, Ярослав Федоренко, Сергій Лещенко, Оксана Романюк.

Громадське радіо докладно повідомляє про про основні новини розвитку Суспільного мовлення, також вони висвітлюватиме перебіг завтрашнього голосування.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+