Слухати

Головою правління Суспільного мовлення обрано Зураба Аласанію / Новини на Громадському радіо

Головою правління Суспільного мовлення обрано Зураба Аласанію

10 квітня 2017 - 18:34
Про це повідомив голова лічильної комісії Володимир Яворівський

В другому турі голосування Наглядової ради НСТУ Зураб Аласанія став головою Суспільного мовлення. За Зураба Аласанію голосувало десять членів Наглядової ради, проти — семеро. За Наливайка відповідно проголосували семеро членів ради, і проти - десятеро.

Про це у прямому ефірі відеотрансляції на сайті агенції «Укрінформ» повідомив голова лічильної комісії Володимир Яворівський.

Протягом кількох годин офіційне рішення з’явиться на сайті UA:Перший

В першому турі голосування членів Наглядової ради НСТУ переможця не визначили. По однаковій кількості голосів — по вісім — набрали Зураб Аласанія та Олег Наливайко. Роман Вибрановський у першому турі отримав один голос. Решта шість учасників виборів не отримали жодного голосу.

Про свої плани щодо реформування НСТУ Зураб Аласанія розказав «Громадському радіо» за тиждень перед своїх обранням.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+