Слухати

У виборах Голови правління Суспільного буде другий тур / Новини на Громадському радіо

У виборах Голови правління Суспільного буде другий тур

10 квітня 2017 - 18:09
Голосування за очільника Суспільного мовлення на дало одного лідера перегонів. Сьогодні ж має відбутися другий тур

Відповідно до інформації сайту «Детектор медіа» голосування членів Наглядової ради НСТУ не визначило переможця. По однаковій кількості голосів — по вісім -набрали двоє кандидатів, Зураб Аласанія та Олег Наливайко. Роман Вибрановський має один голос. Решта учасників виборів не отримали жодного голосу.

Переможець у голосуванні має набрати дев’ять голосів.

Положення про обрання голови НСТУ так регулює обрання в другому турі виборів:

«Порядок черговості голосування за кандидатів у другому турі визначається кількістю голосів, набраних ними під час першого туру голосування, від найбільшої до найменшої. У разі наявності рівної кількості голосів, набраних у першому турі голосування, у двох чи більшої кількості кандидатів порядок черговості голосування за них встановлюється відповідно до алфавітного порядку прізвищ кандидатів.

Другий тур голосування відбувається шляхом почергового голосування членів Наглядової ради НСТУ, шляхом заповнення письмового анонімного бюлетеня з позначками «за» та «проти», за кандидатів відповідно до черговості, що описана вище. Перший із кандидатів, за якого буде подано більше половини голосів від загального складу Наглядової ради НСТУ, тобто дев’ять голосів, вважається обраним Головою Правління НСТУ.

У разі, якщо більше половини голосів від загального складу Наглядової ради НСТУ було подано за кандидата, черговість якого в рейтингу голосування була визначена відповідно до алфавітного порядку прізвищ кандидатів, Наглядова рада НСТУ зобов’язана провести голосування щодо всіх інших кандидатів, які мали рівну з ним кількість голосів. Після такого голосування обраним головою правління НСТУ вважатиметься кандидат, за якого було віддано більшу кількість голосів членів Наглядової ради НСТУ (але не менше дев’яти)».

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+