Слухати

У Зайцевому розпочне мовлення українська радіостанція Голос Донбасу

10 квітня 2017 - 10:41
Міська влада планує організувати мовлення на підконтрольну бойовикам Горлівку
У Зайцевому розпочне мовлення українська радіостанція Голос Донбасу / Новини на Громадському радіо

У Зайцевому розпочне мовлення українська радіостанція Голос Донбасу. Як повідомляє Громадське ТБ Донбасу, голова військово-цивільної адміністрації селища Володимир Весьолкін отримав FM-передавач. Пристрій в Зайцеве привезла експерт з інформаційної безпеки Тетяна Попова.

Селищний голова Володимир Весьолкін планує за допомогою передавача організувати мовлення на підконтрольну бойовикам Горлівку.

Нагадуємо, радіо Голос Донбаса — підрозділ Національної суспільної телерадіокомпанії України — почало працювати влітку 2016 року.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+