Слухати

Зроблена процедурна помилка, — Бистрицький про конкурс на голову правління НСТУ

10 квітня 2017 - 12:45
Сьогодні обирають голову правління Національної суспільної телерадіокомпанії України. У соціальних мережах коментують подію громадські діячі та експерти
Зроблена процедурна помилка, — Бистрицький про конкурс на голову правління НСТУ / Новини на Громадському радіо

Сьогодні в агенції Укрінформ відбувається конкурс на посаду голови правління НСТУ. Протягом засідання члени наглядової ради заслуховують короткі презентації стратегій претендентів на посаду голови правління ПАТ НСТУ, а також претенденти надають відповіді на запитання членів Наглядової ради. Половину складу Ради складають представники політичних сил. 

«При всій повазі до проведення такого конкурсу на вакантну посаду Голови правління НСТУ вже з першої презентації концепції та відповідей кандидата на запитання членів Наглядової ради НСТУ стає очевидною головна непродуманість процедурної частини конкурсу, — вважає Євген Бистрицький, виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» Джорджа Сороса, про що пише у себе у ФБ. — Думаю, що зроблена процедурна помилка, а саме Наглядова ради не скоротила список кінцевих претендентів до 2-3. Це свідчить, крім всього іншого, про існування різнонаправлених інтересів, які представляють члени Наглядової ради. Про існування їхньої сильної — політичної - взаємонедовіри всередині Ради для ідентифікації найкоротшого списку кандидатів. А також про недостатню представленість саме незалежної громадської позиціі у конкурсному відборі. Це відбувається тоді, коли осердям суспільства є саме потенційно незалежна від влади і старих, домайданівських звичаїв та «внутрішніх» зв’язків, громадскість»

Нагадаємо, сьогодні представники Наглядової ради мають обрати нового голову правління суспільного мовлення України. 

До участі в конкурсі на посаду Голови правління ПАТ НСТУ допущені 8 осіб: Зураб Аласанія, Роман Вибрановський, 
Юрій Дараган, Олександр Зорка, Олександр Зирін, Олександр Коваленко, Олег Наливайко, Марек Сіерант.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+