Слухати

Зроблена процедурна помилка, — Бистрицький про конкурс на голову правління НСТУ

10 квітня 2017 - 12:45 254
Сьогодні обирають голову правління Національної суспільної телерадіокомпанії України. У соціальних мережах коментують подію громадські діячі та експерти

Сьогодні в агенції Укрінформ відбувається конкурс на посаду голови правління НСТУ. Протягом засідання члени наглядової ради заслуховують короткі презентації стратегій претендентів на посаду голови правління ПАТ НСТУ, а також претенденти надають відповіді на запитання членів Наглядової ради. Половину складу Ради складають представники політичних сил. 

«При всій повазі до проведення такого конкурсу на вакантну посаду Голови правління НСТУ вже з першої презентації концепції та відповідей кандидата на запитання членів Наглядової ради НСТУ стає очевидною головна непродуманість процедурної частини конкурсу, — вважає Євген Бистрицький, виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» Джорджа Сороса, про що пише у себе у ФБ. — Думаю, що зроблена процедурна помилка, а саме Наглядова ради не скоротила список кінцевих претендентів до 2-3. Це свідчить, крім всього іншого, про існування різнонаправлених інтересів, які представляють члени Наглядової ради. Про існування їхньої сильної — політичної - взаємонедовіри всередині Ради для ідентифікації найкоротшого списку кандидатів. А також про недостатню представленість саме незалежної громадської позиціі у конкурсному відборі. Це відбувається тоді, коли осердям суспільства є саме потенційно незалежна від влади і старих, домайданівських звичаїв та «внутрішніх» зв’язків, громадскість»

Нагадаємо, сьогодні представники Наглядової ради мають обрати нового голову правління суспільного мовлення України. 

До участі в конкурсі на посаду Голови правління ПАТ НСТУ допущені 8 осіб: Зураб Аласанія, Роман Вибрановський, 
Юрій Дараган, Олександр Зорка, Олександр Зирін, Олександр Коваленко, Олег Наливайко, Марек Сіерант.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+