Слухати

«До Пасхи ми живемо, а далі буде важко», - боєць на Луганщині (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

«До Пасхи ми живемо, а далі буде важко», - боєць на Луганщині (ВІДЕО)

11 квітня 2017 - 11:33
Військові, які несуть службу на Луганському напрямку, розповіли журналістам, що бойовики укріплюють свої позиції та не виключають активізації бойових дій після Пасхи

Один з бійців говорить, що з боку супротивника фіксуються поодинокі постріли. Сили АТО на це не реагують.

Також, за його словами, бойовики укріплюють свої позиції на Луганському напрямку.

«Не знаю, що там робиться…міняються…чути нові голоси. Чути, що говорять, що ще тиждень — до Пасхи — ми живемо, а далі буде важко. Це ми розуміємо, тому зараз укріплюємо свої позиції, обладнуємо запасні позиції» — додає його побратим.

За словами ще одного бійця, «краще постріли, ніж тиша, оскільки тиша невідомо, чим може скінчитись».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+