Слухати

Нова програма Громадського радіо про наук-поп  / Новини на Громадському радіо

Нова програма Громадського радіо про наук-поп

11 квітня 2017 - 19:58
Стартує наукове-популярне радіошоу про всесвіт "Цією людиною був Альберт Ейнштейн"

Раді повідомити, що завтра, о 10:00 ранку на Громадському радіо вийде нова програма —  «Цією людиною був Альберт Ейнштейн». Це наукове-популярне радіошоу про всесвіт, яке виходитиме щосереди. Ведучі: Міріам Драгіна та Олена Скирта (журналістки та засновниці науково-популярної конференції Brain&Ukraine). 

Ця програма про наступне (і не тільки):

- Як впливають на нас великі теорії, які інновації, доступні сьогодні, яким буде світ завтра?

- Про що краще дізнатися першим і чому ці знання такі цінні?

- Видатні вчені відкривають ведучим та слухачам таємниці своєї галузі, пріоритети світових досліджень та роль України у процесі.

В День космонавтики першим гостем програми буде єдиний космонавт незалежної України – Леонід Каденюк. Не пропустіть! 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+