Слухати

В Росії до Великодня пропонують золоті «Айфони», освячені в церкві / Новини на Громадському радіо

В Росії до Великодня пропонують золоті «Айфони», освячені в церкві

11 квітня 2017 - 23:27
Російсько-італійська фірма Caviar випустила до Великодня серію з трьох смартфонів-новинок: «Спаси і збережи», «Отче наш» та «Живоносне джерело»

Реклама смартфонів запевняє, що вони «пройшли таїнство освячення у церкві і мають особливу силу». Смартфони широко рекламуються на сайті компанії, що була заснована в Італії, однак тепер керується з Росії. Самі апарати збирають в Італії на основі iPhone 7.

Смартфон «Спаси і збережи» має цілісний ювелірний корпус і коштує 219 000 рублів (більше 3 800 доларів США). «Отче наш» коштує 199 000 рублів (майже 3 500 доларів), «це звернення до найбільш сакральної теми православ’я, до молитви, що дана Богом, словам,що несуть у собі першорядний сенс». Смартфон «Живоносне джерело» коштує стільки ж, скільки і «Отче наш».

Як повідомили журналістам сайту Znak.com в прес-службі ювелірного бренда, два перших апарати з 99, що входять до колекції, освятили в Городецькому Федорівському чоловічому монастирі: їх особисто благословив і освятив єпископ Городецький и Ветлужський Августин. 

iphone-gold.jpg

Моделі смартфонів "Спаси і збережи" та "Отче наш" // http://caviar-phone.ru
Моделі смартфонів «Спаси і збережи» та «Отче наш»
http://caviar-phone.ru

Прес-секретар бренду Анна Лобова пояснила, що єпископ високо оцінив дизайн, порадився і благословив усю колекцію: «З боку церкви це було абсолютно безкорисно и безкоштовно». 

Фірма Caviar виробляє ювелірні прикраси на основі технологічних новинок. Раніше вона випустила «Айфони» з портретами Путіна, прикрашені золотом, іншими коштовними металами і крокодилячою шкірою.

iphone-gold-3-putin.jpg

Частина смартфонів Caviar випускається з портретами Путіна // caviar-phone.ru
Частина смартфонів Caviar випускається з портретами Путіна
caviar-phone.ru

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+