Слухати

Благодійний розпродаж речей від ведучих Громадського радіо RADIOSALE

11 квітня 2017 - 20:10
23 квітня 2017 року запрошуємо на спільний проект Громадського радіо та Благодійного магазину "Ласка" з розпродажу речей ведучих Громадського радіо, гроші від якого підуть на розвиток радіо
Благодійний розпродаж речей від ведучих Громадського радіо RADIOSALE / Новини на Громадському радіо

А що ви робите у неділю 23 квітня? Якщо у вас не має планів садити картоплю, приєднуйтесь до нас! Це буде найприємніший вихідний цього місяця. Обіцяємо! Чому?
Тому що в цей день Благодійний магазин «Ласка» та Громадське радіо проведемо шалений весняний розпродаж речей від ведучих Громадського радіо #RADIOSALE, гроші від якого підуть на благодійництво – поширення мовлення у нові міста та виробництво нових програм Громадського радіо! 
Ми додамо в класичний формат розпродажу – прямий ефір Громадського радіо прямо із магазину “Ласка”. Наші топ-ведучі Тетяна Трощинська та Лариса Денисенко будуть говорити про благодійництво, українського виробника, старі і нові речі, а також про тренд для бізнесу допомагати соціальним проектам. 
Зокрема, о 17:00 годині Костянтин Грубич розповість всі секрети «Смачна країна» та поділиться лайфхаками «Як харчуватися швидко, збалансовано і тільки із користю для здоров’я» 
А ще Ірина Славінська, Юрій Макаров, Андрій Куликов, Ілона Довгань, Ольга Веснянка не тільки представлять власні речі, але й охоче поспілкуються зі своїми слухачами в неформальній обстановці. 

Подія на Фейсбуці

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+