Слухати

У Придністров'ї прапор РФ став другим державним

13 квітня 2017 - 08:35
Раніше проросійський президент Молдови Ігор Додон пообіцяв провести референдум про статус невизнаної Придністровської Молдовської Республіки
У Придністров’ї прапор РФ став другим державним / Новини на Громадському радіо

Верховна Рада невизнаної ПМР прийняла в остаточному читанні законопроект, згідно з яким російський прапор став другим державним в регіоні. Про це передає канал 112 з посиланням на Укрінформ в Молдові.

Як підкреслюється в пояснювальній записці до законопроекту, використання державного прапора Росії на території Придністров’я «пов’язане з прагненням жителів регіону приєднатися до РФ на підставі результатів референдуму 2006 року».

На думку авторів законопроекту, використання російського прапора «стане важливим стимулом для подальшої економічної та політичної інтеграції з РФ».

Таким чином, відтепер на всіх державних установах регіону буде вивішено два прапори – російський і придністровський (Придністровський прапор — прапор колишньої Молдовської РСР). Прапор Придністров’я буде розміщений зліва від будівель, а російський - праворуч.

Офіційний Кишинів поки ніяк не прокоментував рішення влади невизнаного Придністров’я.

Раніше проросійський президент Молдови Ігор Додон пообіцяв провести референдум про статус невизнаної Придністровської Молдовської Республіки.

Незалежність ПМР проголосила 25 серпня 1991 року, після чого між сепаратистами і молдавськими військами розпочався короткочасний збройний конфлікт, що завершився фактичною перемогою сепаратистів, підтриманих російською армією.

Напередодні президент Молдови Ігор Додон виступив за надання невизнаній Придністровській Молдовській Республіці (ПМР) особливого статусу в рамках єдиної країни.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+