Слухати

Танк через технічну несправність залишив парад в Північній Кореї (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Танк через технічну несправність залишив парад в Північній Кореї (ВІДЕО)

15 квітня 2017 - 13:34
Один з танків був змушений залишити парад у Північній Кореї з ознаками явної технічної несправності. На відео параду це помітили журналісти

Під час військового параду в Півінчно-Корейській століиці Пхеньяні один з танків був змушений вийти з колони бойових машин перед виїздом на майдан, де відбувалося дійство. 

Відео розмістив у себе в Твіттері журналіст Мартин Вілльямс:

Як видно на опублікованому збільшеному відео, з танка валив дим, і він від’їхав убік. Під час проходження танків площею параду, було видно що в одній з колон не вистачає однієї з машин.

Один із журналістів, котрі перепостили це відео у себе в Твіттері, пропоментував його так: «Щасливий, що не я той танкіст-механік». При цьому він явно натякав на жорстокість, з якою, згідно з повідомленнями західної преси, у Північній Кореї карають винуватих в порушеннях, антиурядовій діяльності та неповазі до керівника країни.

Парад на честь 105 річниці народження Кім Ір Сена, засновника Корейської Народно-Демократичної Республіки (офіційна назва Північної Кореї), приймав особисто його онук, нинішній глава держави Кім Чен Ин. 

Під час параду були вперше представлені балістичні ракети з дальністю враження до 1000 км, що базуються на підводних човнах.

Парад відбувався на тлі загострення відносин між КНДР і Сполученими Штатами.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+