Слухати

У Києві сотні людей вийшли на акцію «Цирк без тварин» (ФОТО, Відео)

15 квітня 2017 - 15:26
У парку ім. Т. Шевченка сотні людей вийшли на акцію «Цирк без тварин», вимагати відмовитись від експлуатації тварин у цирку. На акції можна побачити і тих, хто проти
У Києві сотні людей вийшли на акцію «Цирк без тварин» (ФОТО, Відео) / Новини на Громадському радіо

У Києві проходить акція «Цирк без тварин». У парк Шевченко сьогодні зібрались сотні людей. Учасники акції #ЦиркБезТварин вийшли з вимогами припинити використовувати тварин у циркових шоу. 

«Причин для заборони використання тварин в цирках є декілька: жахливі умови утримання, жорстокість дресури, не гуманність розваги, загроза людей та дитячої психіки. Цирк має бути без тварин!», — закликають організатори акції, зоозахисна ініціатива UAnimals на сторінці у ФБ

Як відмічають учасники акції, на мітингу також можна побачити сторону з протилежною точкою зору, про що пишуть учасники акції у соцмережах.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+