Слухати

Адвокат Рибін пропонує забезпечити «належні гарантії» беркутівцям для явки до суду (Відео)

17 квітня 2017 - 15:04 253
Адвокат бійців Харківської роти «Беркуту», Валентин Рибін, вважає, що беркутівці легально залишили Україну, і озвучив «умови» участі обвинувачуваних у подальшому судовому процесі

Адвокат бійців Харківської роти «Беркуту», Валентин Рибін, вважає, що беркутівці легально залишили Україну, і озвучив «умови» участі обвинувачуваних у подальшому судовому процесі.

«В Росію вони потрапили абсолютно легально. Хочу відмітити, що у відношенні всіх чотирьох, точніше, у відношенні більшої кількості співробітників Харківського «Беркуту», матеріали кримінальної справи направлено до суду. Це означає, що досудове розслідування завершено, і запобіжна міра у відношенні них завершила свою дію. Тому абсолютно легально люди після суду сідали на автобуси і їхали з території однієї держави в іншу», — заявив Рибін в ефірі Громадського радіо сьогодні. 

«Ми готові брати участь у судовому розгляді і доводити свою невинність. Якщо збоку держави Україна, а саме — збоку Генеральної прокуратури будуть нам надані належні гарантії того, що вони (звинувачувані — ред.) будуть знаходитись у безпеці, я думаю, проблем (з присутністю на процесі — ред.) не буде», — заявив також він.

На питання, про які які саме гарантії йдеться, Рибін відповів: «Для початку, можна говорити про незабезпечення в суд клопотання про зміну запобіжного заходу». Також, Рибін уточнив, що його клієнти зробили свою відео-заяву після  заяви Сергія Горбатюка про те, що рішення апеляційного суду незаконе і що він буде розглядати можливість заведення кримінальної справи у відношенні судді.

Повну версію слухайте у програмі Громадського радіо (Відео).

Нагадаємо, у п’ятницю, 13 квітня, адвокат беркутівців Валентин Рибін виклав відео, в якому повідомляв про те, що деякі його підзахисні залишили територію України. Пізніше він виклав відео зі зверненням чотирьох харківських беркутівців — Віталія Гончаренка, Владислава Мастеги, Артема Войлокова та Олександра Костюка. На ньому силовики повідомляють, що втратили надію на справедливий судовий розгляд і вважають подальше перебування не території України небезпечним для себе. При цьому частина втікачів має статус учасників бойових дій через участь в АТО

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+ Vkontakte