Слухати

«Будинок вільної Росії» запевняє, що фінансується з європейських фондів

17 квітня 2017 - 16:05
В «Будинку вільної Росії» розказали, хто саме є донором проектів, та на що витрачатимуть гроші

Як і ким буде фінансуватись нещодавно відкритий у Києві «Будинок вільної Росії» («Дом свободной России»), а також, чи можна підтвердити чутки про фінансування з РФ,  розказав в ефірі Громадського радіо директор організації, Григорій Фролов.

«У нас європейські донори. Ми не збираємось отримувати гроші від Російської Фередації. З European Endowment for Democracy ми домовились про виділення базового фінансування. В подальшому ми будемо займатись активним пошуком додаткового фінансування».

Чутки, про те що «Будинок вільної Росії» пов’язують з російським підприємцем Михайлом Ходорковським, Григорій Фролов прокоментував так:

«Ходорковський і його организації не фінансують жоден з наших проектів» і додав, мовляв, про це сказав лише Айдер Муджабаєв (російський журналіст кримськотатарського походження), і це його особисте припущення. 

Більше слухайте у випуску.

Нагадаємо, що нещодавно на Подолі в Києві відкрився «Будинок вільної Росії». Зі слів організаторів, «это безопасное пространство для эмигрантов и беженцев из России в Украине, точка сборки российской диаспоры в Украине и Восточной Европе, ретранслятор ценностей свободного мира в Россию». Журналіст Айдер Муджабаєв опублікував у себе на сторінці ФБ публікацію, де видно, що новину про відкриття організації опубліковано на сторінці сайту «Відкритої Росії» Ходорковського.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+