Слухати

«Будинок вільної Росії» запевняє, що фінансується з європейських фондів

17 квітня 2017 - 16:05
В «Будинку вільної Росії» розказали, хто саме є донором проектів, та на що витрачатимуть гроші
«Будинок вільної Росії» запевняє, що фінансується з європейських фондів / Новини на Громадському радіо

Як і ким буде фінансуватись нещодавно відкритий у Києві «Будинок вільної Росії» («Дом свободной России»), а також, чи можна підтвердити чутки про фінансування з РФ,  розказав в ефірі Громадського радіо директор організації, Григорій Фролов.

«У нас європейські донори. Ми не збираємось отримувати гроші від Російської Фередації. З European Endowment for Democracy ми домовились про виділення базового фінансування. В подальшому ми будемо займатись активним пошуком додаткового фінансування».

Чутки, про те що «Будинок вільної Росії» пов’язують з російським підприємцем Михайлом Ходорковським, Григорій Фролов прокоментував так:

«Ходорковський і його организації не фінансують жоден з наших проектів» і додав, мовляв, про це сказав лише Айдер Муджабаєв (російський журналіст кримськотатарського походження), і це його особисте припущення. 

Більше слухайте у випуску.

Нагадаємо, що нещодавно на Подолі в Києві відкрився «Будинок вільної Росії». Зі слів організаторів, «это безопасное пространство для эмигрантов и беженцев из России в Украине, точка сборки российской диаспоры в Украине и Восточной Европе, ретранслятор ценностей свободного мира в Россию». Журналіст Айдер Муджабаєв опублікував у себе на сторінці ФБ публікацію, де видно, що новину про відкриття організації опубліковано на сторінці сайту «Відкритої Росії» Ходорковського.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+