Слухати

Російський письменник Прилєпін: 35-40 тисяч російських «добровольців» воювали на Донбасі (Відео)

17 квітня 2017 - 13:57
Захар Прилєпін, який став заступником командира одного з підрозділів бойовиків, підтверджує участь росіян в армії бойовиків
Російський письменник Прилєпін: 35-40 тисяч російських «добровольців» воювали на Донбасі (Відео) / Новини на Громадському радіо

Російський письменник Захар Прилєпін, який став заступником командира одного з підрозділів бойовиків, озвучив, що за три роки на стороні бойовиків невизнаних республік воювали від 35 до 40 тисяч російських «добровольців»

В коментарі він сам підтверджує: це не маленька цифра, і це люди, які пройшли через «ополчення», волонтерські служби, гуманітарні служби. Це величезні цифри. «Якщо оперувати історією козацтва, історією піратства, прости Господи, історією вікінгів, то там 300, 400, 800 людей, які проголосували в цих справах, і це ставало предметом світової міфології», — сказав бойовик.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+