Слухати

Українські бійці показали, як укріплюються поблизу ДАПу (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Українські бійці показали, як укріплюються поблизу ДАПу (ВІДЕО)

17 квітня 2017 - 19:49
Правильні фортифікаційні споруди - запорука життя військовослужбовців. Це добре розуміють піхотинці, які несуть службу поблизу Донецького аеропорту

В сюжеті Військового телебачення українські воїни поділились думками щодо того, які якості потрібні піхотинцю та розповіли, наскільки важливі хороші укріплення під час бойових дій.

«Не стріляють, а отже треба рити та укріплюватись», — розповідає боєць Денис.

Він розповідає, поблизу їхніх позицій вчора помітили двох бойовиків. Відкривати вогонь не стали — дотримуються режиму тиші.

Його побратим, Павло Волошин з Київщини, говорить: найбільш важливі тут безпека, пильність та взаєморозуміння між побратимами.

Ще один боєць, Дмитро, додає: не менш важливо не підпустити супротивника. 

За словами військового Олексія, саме через відсутність якісних та правильних укріплень було багато втрат:

«Коли приїхали, окопів не було. Міни сюди прилітали, пацани не встигали добігати до укриття. Осколки..контузії», — згадує боєць.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+