Слухати

У Києві планують створити велике пішохідне кільце

18 квітня 2017 - 12:43
У департаменті транспортної інфраструктури міста вже представили маршрут

В 2018 році в Києві планують створити великий пішохідний кільце від Андріївського узвозу до Володимирської гірки. Про це повідомив глава Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель, передає 44.ua.

«Ми плануємо створити велику пішохідний кільце: Андріївський узвіз — Контрактова площа — вул. Сагайдачного П. — Поштова площа — пішохідна алея — сходи Магдебурзького права — пішохідно-велосипедний міст через Володимирський узвіз — Володимирська гірка. Частина цього маршруту вже створена», — сказав Майзель.

Як зазначається, для реалізації ідеї потрібно біля Дніпра провести реорганізацію дорожнього руху, яке дозволить уникнути заторів.

«Потрібно зробити безсвітофорний виїзд з Володимирського узвозу на вулицю Набережно-Хрещатицька, до кінця доопрацювати розв’язку на перетині Набережно-Хрещатицька і Верхнього і Нижнього Валу з їх реконструкцією», — додав глава департаменту.

Також на деяких вулицях Подолу створять велодоріжки. Проект також передбачає велопарковки і прокат велосипедів.

За словами Майзеля, облаштування пішохідної зони почнеться після підготовки проекту у серпні-вересні 2017 року. «Ми плануємо це зробити за 9-10 місяців після здачі проекту. Песимістичний план — три роки. Тут вже все буде залежати від міста, як воно буде фінансувати реалізацію проекту», — сказав він.

Як повідомлялося раніше, найближчим часом у Києві почнеться реконструкція Контрактової площі і вулиці Сагайдачного з улаштуванням пішохідної зони.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+