Слухати

Громадське радіо збільшує потужність передавача в Костянтинівці на Донбасі

19 квітня 2017 - 13:15
Громадське радіо отримало дозвіл на підвищення потужності передавача до 2 кВт у м.Костянтинівці Донецької області. Мовлення там розпочнеться влітку
Громадське радіо збільшує потужність передавача в Костянтинівці на Донбасі / Новини на Громадському радіо

Про отримання дозволу на збільшення потужності повідомив Директор ПГО ТРК «Громадське радіо» Олександер Бузюк у Твітері.

snymok_ekrana_2017-04-19_v_12.36.47.png

Твітер Олександра Бузюка // Громадське радіо
Твітер Олександра Бузюка
Громадське радіо

Це є важливим для мовлення у цьому місті, оскільки попередня потужність не дозволяла мовити на непідконтрольній території. Тепер така можливість є, а це означає, що мешканці непідконтрольної території будуть мати доступ до своєчасної та незаангажованої інформації.

Нагадаємо, що на початок цього року Громадське радіо має ліцензії і тимчасові дозволи на мовлення у шести областях, разом це 17 частот: 14 FM-частот та три УКХ-частоти. Працюють 14 передавачів, три передавачі заплановано закупити в 2017 році. Найбільше частот – по шість на Донеччині і Луганщині.

У 2016-17 роках, Громадське радіо отримало частоти у Дніпрі (73,46 МГц), Шполі (105,6 МГц), Маріуполі (89,1 МГц), Лисичанську (87,7 МГц), Костянтинівці (91,8 МГц), та на Одещині — Арцизі (105,9 МГц) та Захарівці (89,8 МГц).

Передавачі в Костянтинівці, Арцизі і Захарівці має бути установлено влітку-восени цього року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+