Слухати

На борту затонулого в Чорному морі суховантажу було 9 українців - МНС РФ

19 квітня 2017 - 10:14
Транспортні наглядові служби перевірять, наскільки справним був затонулий в Чорному морі суховантаж перед виходом в рейс

«Попередньо, суховантаж міг мати зауваження по частині технічного стану, однак, стверджувати це однозначно не можна. Всі документи будуть перевірені», — повідомило «Інтерфакс-Україна» джерело в міжнародних службах морського пошуку і порятунку.

Зазначається, що «попередньо, по доповіді екіпажу, під час аварії корабля вони зіткнулися з сильним штормом. Справитися зі стихією екіпажу не вдалося, і судно затонуло».

Судно, яке прямувало з Азова до Туреччини з вантажем зерна, зазнало аварії. Суховантаж, за попередніми даними, повністю пішов під воду.

На борту було 12 людей: 9 громадян України, 2 людини з Росії і одна – з Грузії.

Начальник прес-служби управління МНС окупованого Криму Володимир Іванов сказав агентству, що одного з дванадцяти членів екіпажу судна Герої Арсеналу піднято на борт в стані сильного переохолодження, ще з чотирма налагоджено візуальний контакт.

«Рятувальники бачать людей у ​​рятувальних жилетах, на жаль, вони не можуть підняти їх на борт рятувальної шлюпки. Їх сильною хвилею відносять від корабля. Поки їх стан незрозуміло», — сказав Іванов.

У Федеральному агентстві морського і річкового транспорту повідомили, що на борт прибулого до місця аварії російського танкера був піднятий український моряк за прізвищем Черненко, 1982 року народження, пише «РИА Новости».

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+