Слухати

Насильство у Харківській міськраді: охорона витягла чоловіка з зали (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Насильство у Харківській міськраді: охорона витягла чоловіка з зали (ВІДЕО)

19 квітня 2017 - 13:32
Охорона міського голови Геннадія Кернеса силою витягла із зали Андрія Лесика, котрого суд відновив як депутата міськради. Водночас міськрада відмовляться визнати його депутатство

Про це повідомили харківські журналісти. Відео події опубліковано на YouTube.

Андрій Лесик під час засідання вимагав дати йому слово. Геннадій Кернес відмовив йому в цьому. Коли пан Лесик почав виголошувати свою промову з залу, охорона брутально витягла його із зали.

Пан Лесик після цього залишився сидіти під дверима зали. Він заявив, що під час сутички йому пошкодили ногу, що він не так давно ламав.

На місце події прибули медики і міліція.

2016 року Андрія Лесика, котрий раніше був прихильником Кернеса, але згодом став політичним союзником Віктора Медведчука, позбавили мандата депутата міськради. Однак у березні суд поновив його і пан Лесик прийшов до ради, щоби відновити повноваження і вимагав надати йому можливість виступити з трибуни.

Водночас в міськраді пояснили, що вона повністю укомплектована депутатами і місця для пана Лесика немає.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+