Слухати

Повалені дерева та розбиті машини: у Дніпрі випав квітневий сніг / Новини на Громадському радіо

Повалені дерева та розбиті машини: у Дніпрі випав квітневий сніг

19 квітня 2017 - 09:44
Сніг почав падати ще вдень 18 квітня, ввечері це посилилося, а сьогодні зранку місто повністю в заметах, - повідомив журналіст Громадського радіо Андрій Кобалія, який зараз перебуває в Дніпрі

Місто багато в чому паралізоване, але маршрутки із запізненням приблизно 5 хвилин ходять, я не бачив снігоочисних машин, але не впевнений, що їх нема в місті, бо дороги в нормальному стані і транспорт міг спокійно рухатися, принаймні на основних артеріях міста», — повідомив Андрій Кобалія.

«За 30 хвилин пересування я бачив мінімум три розбиті машини, дуже багато дерев попадало, мабуть, це буде дуже велика проблема».

Із 18 до 22 квітня у місті оголошене штормове попередження.

dnipro-snig-6-ovcharenko.jpg

Через масивний снігопад в Дніпрі не витримали дерева // Facebook Юрий Овчаренко
Через масивний снігопад в Дніпрі не витримали дерева
Facebook Юрий Овчаренко

dnipro-snig-6-kobaliya.jpg

За ніч снігу в Дніпрі побільшало, як видно на ранкових фото // Андрій Кобалія
За ніч снігу в Дніпрі побільшало, як видно на ранкових фото
Андрій Кобалія

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+