Слухати

«Народний фронт» вважає справу Мартиненка політичною

20 квітня 2017 - 19:23
Політична партія Арсенія Яценюка «Народний фронт» зробила офіційну заяву про затримання екс-депутата Мартиненка

«Затримання Національним антикорупційним бюро колишнього народного депутата Миколи Мартиненка, який добровільно склав мандат півтора роки тому для неупередженого розслідування, є ознакою вибіркового правосуддя та політично мотивованих дій антикорупційних органів», — повідомляє прес-служба «Народного фронту».

Також повідомляється, що отримати санкцію на тримання Миколи Мартиненка під вартою НАБУ збирається у судді Бобровніка.

«Одіозний суддя Солом’янского райсуду Києва Бобровник, який перебуває на гачку у НАБУ, дав дозвіл на обшуки в усіх помешканнях Миколи Мартиненка та членів його сім’ї, включаючи колишню дружину, з якою він розлучений багато років. Всі ці «маски-шоу» свідчать про суто піарний характер дій НАБУ і націленість на створення медійної картинки «бурхливої діяльності». Ще раз підкреслимо, що Микола Мартиненко нікуди не ховається і буде в суді доводити свою невинуватість і заангажованість НАБУ», — зазначається в заяві.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+