Слухати

Переселенцям скасовували довідки, якщо не заставали їх вдома - юристка

20 квітня 2017 - 17:05
Представники управлінь праці та соціального захисту населення в екстреному порядку почали перевірку переселенців, після того, чк отримали списки від СБУ
Переселенцям скасовували довідки, якщо не заставали їх вдома - юристка / Новини на Громадському радіо

Рішення про призупинення переселенцю належних виплат приймалося, якщо під час перевірки людини не було вдома.

Про це під час прес-конференції розповіла правової аналітик благодійного фонду «Право на захист» Олена Виноградова:

«Почали перевіряти таким чином, что пріходячі до особини додому, если смороду ее НЕ заставали вдома, например людина в магазин Вийшла або на работе булу, смороду резюмувалі, что людини нема на підконтрольній территории и починаєм їй скасовуваті довідку и на підставі Скасування прізупіняті виплати», — сказала вона.

При цьому Олена Виноградова зазначилися, что не відомо скільки людей попали до ціх списків, скільком людям наразі припинили виплати, скільком скасувалі довідки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+