Слухати

Полтавщина: 10-річний хлопчик витяг з палаючого будинку 3 маленьких братів / Новини на Громадському радіо

Полтавщина: 10-річний хлопчик витяг з палаючого будинку 3 маленьких братів

20 квітня 2017 - 18:19
​Пожежа виникла у приватному житловому будинку в селі Мартинівка Гадяцького району, де мешкають жінка з п’ятьма дітьми

Доки мати з 5-річною донькою Оленкою працювала на городі, четверо її синів були в будинку. Двоє з них, 4-річний Андрій та 3-річний Олексій, затіяли небезпечну гру із сірниками й підпалили речі у шафі, повідомляє прес-служба МВС.

Коли 10-річний Богдан відчув запах диму, він побіг у кімнату до шафи, з якої валував дим.

braty.jpg

Брати та сестричка Богдана // МВС
Брати та сестричка Богдана
МВС

Хлопець витягнув звідти Олексія. Виніс на вулицю і Андрія. Потім повернувся до охопленого вогнем будинку, де у дальній кімнаті спав наймолодший 1,5-річним братик Ігор.

«Коли всі брати були у безпеці, Богдан побіг до матері. Жінка кинулася до хати, але врятувати щось із майна вже не могла – старий дерев’яний будинок за лічені хвилини був повністю охоплений полум’ям», — додають в МВС.

zgorilyy_budynok_0.jpg

Згорілий будинок // МВС
Згорілий будинок
МВС

Вогонь загасила пожежна команда одного з місцевих підприємств, що була найближче до місця виклику.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+