Слухати

Росія тримає курс на остаточне відторгнення ОРДЛО — інформагенція / Новини на Громадському радіо

Росія тримає курс на остаточне відторгнення ОРДЛО — інформагенція

20 квітня 2017 - 11:59
Агентство новин «Блумберг» висловлює думку, що Росія використовує блокаду непідконтрольного Донбасу для остаточного відокремлення ОРДЛО від України, а США не можуть визначити своєї думки щодо цього

«Блумберг» посилається на трьох неназваних осіб, наближених до російського керівництва, які вважають, що справжньою стратегією Володимира Путіна є повне відокремлення двох прикордонних територій від України і поступова інтеграція їх з Росією. При цьому нібито немає планів визнати, чи анексувати ці території формально.

Журналісти агенції пишуть, що Кремль використовує блокаду ОРДЛО, що її провадять українські активісти, як політичне прикриття для нав’язання нових економічних зв’язків із сепаратистськими регіонами. 

Минулого тижня компанія «Російсьські залізниці» знизила розцінки за доставку вугілля і металу до пунктів призначення в складі ОРДЛО. Це має допомогти знайти заміну перерваним поставкам з України і забезпечити подальше функціонування металургійних заводів. При цьому «Блумберг» посилається на два неназваних джерела в металургійній промисловості.

Окремо журналісти «Блумберга» зупиняються на позиції адміністрації США, яка не виказує однозначної позиції щодо цієї ситуації, і, як зазначив один російський, знов-таки неназваний впливовий російський дипломат, виглядає цілком «незацікавленою» цим конфліктом. Як пише «Блумберг», Дональд Трамп збергіає жорстку риторику, однак не конкретизує свої позиції і виглядає більш сконцентрованим на інших кризових питаннях, зокрема на ситуація в Сирії і Північній Кореї.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+