Слухати

В РФ «Свідків Єгови» офіційно визнали екстремістською організацією

20 квітня 2017 - 19:11
Верховний суд Росії визнав організацію «Управлінський центр Свідків Єгови» екстремістською і заборонив її діяльність. Організація буде ліквідована
В РФ «Свідків Єгови» офіційно визнали екстремістською організацією / Новини на Громадському радіо

Про це пише «Медуза».

Розгляд справи Верховним судом тривав з перервами з 5 квітня.

В кінці березня Мін’юст РФ призупинив діяльність управлінського центру, який є центральною організацією Свідків Єгови в Росії. За твердженням Мін’юсту, організація поширює екстремістську літературу.

Мін’юст також знайшов екстремізм в діяльності місцевої організації Свідків Єгови в Біробіджані.

Свідки Єгови подали зустрічний позов до Мін’юсту з вимогою визнати організацію жертвою політичних репресій. ВС відмовився прийняти цей позов через правила підсудності.

Згідно з повідомленнями мас-медіа, в Росії близько 175 тисяч активних членів Свідків Єгови.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+