Слухати

Фестиваль писанок у Києві показали з висоти (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Фестиваль писанок у Києві показали з висоти (ВІДЕО)

21 квітня 2017 - 15:09
Всеукраїнський фестиваль писанки в Києві проходить в історичному центрі столиці, на просторі між Софією Київською і Михайлівським Золотоверхим монастирем

На фестивалі писанок збираються найкращі художники та просто аматори для того, аби розмалювати великодні яйця розміром від 5 см до 2 м, зазначається на сайті folkukraine.com.

«У цьому році на локаціях заходу буде представлено рекордне число писанок-мальованок — 585 штук. З них 374 будуть розписані українськими художниками із різних куточків України — їх буде представлено на Софійській площі», — пише kiev.detivgorode.ua.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+