Слухати

Наслідки обстрілу приватного сектору Авдіївки (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Наслідки обстрілу приватного сектору Авдіївки (ВІДЕО)

21 квітня 2017 - 10:43
Внаслідок обстрілу Авдіївки пошкоджено два будинки. Вогонь бойовики вели з мінометів різного калібру

Ніхто з цивільних мешканців не постраждав. Господар одного з пошкоджених будинків Сергій говорить, ввечері дивився телевізор,  раптом світло мигнуло і він почув, що десь впав снаряд.

Потім світло вимкнулося і посипалось скло з вікон. 

Сергій спробував вийти на вулицю та обдзвонити сусідів. Один з сусідів прибіг до нього та допоміг розчистити двері, які завалило и Сергій вийшов на вулицю.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+