Слухати

Суд над Мартиненком у прямому ефірі (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Суд над Мартиненком у прямому ефірі (ВІДЕО)

21 квітня 2017 - 22:45
Радіо Свобода веде пряму трансляцію з суду над Миколою Мартиненком, екс-нардепом і одним із ключових соратників і спонсорів партії «Народний фронт» Арсенія Яценюка

У п’ятницю ввечері триває судове засідання, під час якого намагаються взяти під варту політика і бізнесмена Миколу Мартиненка. Пана Мартиненка звинувачують у причетності до корупції.

Захистити пана Мартиненка до суду прийшли адвокати, народні депутати та урядовці. В залі присутні численні журналісти.

Пана Мартиненка було затримано 20 квітня. «Народний фронт» вважає справу Мартиненка політичною.

Назар Холодницький, Заступник Генерального прокурора України — керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, вмістив у себе на сторінці у «Фейсбук» таке роз’яснення щодо сутності справи:

«Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою (САП) після виконання вказівок прокурора — процесуального керівника погоджено повідомлення про підозру колишньому народному депутату України Мартиненку М.В.

Досудовим розслідуванням установлено, що в період з 2013 року по 2016 рік злочинною організацією у складі службових осіб ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» (далі – ДП «СхідГЗК»), службових осіб «STEUERMANN Investitions und Handelsgesellschaft mbH» (далі – компанія STEUERMANN), а також групою осіб, які мали контроль над вказаними підприємствами, у тому числі Мартиненком М.В. було вчинено розтрату коштів ДП «СхідГЗК» в розмірі 17,28 млн. дол. США шляхом неправомірного укладення та подальшого виконання контракту купівлі-продажу уранового концентрату для ДП «СхідГЗК» через австрійську компанію-посередника STEUERMANN.

У подальшому вказані кошти, перераховано на рахунки компанії STEUERMANN із використанням офшорних компаній «WARGRAVE TRADING LLP» та «DALLAS FUEL SA» керівниками та учасниками злочинної організації обернуто на власну користь».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+