Слухати

В день, коли в моїй машині виявили вибухівку, за кермо сів водій - мер Ізмаїла

21 квітня 2017 - 11:35
Машина, в якій був виявлений вибуховий пристрій, зареєстрована на дружину міського голови Ізмаїла Андрія Абрамченка, але останні два тижні на ній їздив він
В день, коли в моїй машині виявили вибухівку, за кермо сів водій - мер Ізмаїла / Новини на Громадському радіо

Про це Андрій Абрамченко розповів у коментарі Громадському радіо. Він пояснив – свою машину продав два тижні тому.

«Я щоранку сідав за кермо і об’їжджаючи місто, їхав до адміністрації. Вчора за кермо сів водій», — розповів Абрамченко. 

Водій повіз машину на СТО, де і виявили вибухівку.

«На момент перевірки було виявлено і потім, коли приїхали вибухотехніки, цей вибуховий пристрій був підірваний», — зазначив міський голова Ізмаїла

Андрій Абрамченко відкидає версію, що закладена вибухівка призначалась для його дружини, оскільки вона на цій машині не їздила 15 днів.

Втім, він утримався і від припущень, чому і хто міг посягати на його життя.

Нагадаю, вчора 20 квітня під час обстеження автомобіля міського голови Ізмаїла Андрія Абрамченка, в машині виявили вибуховий пристрій.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+