Слухати

«Все знайомо до міліметра, хоч плач» - реакція на нове відео Донецька / Новини на Громадському радіо

"Все знайомо до міліметра, хоч плач" - реакція на нове відео Донецька

21 квітня 2017 - 13:59
Блогер Євген Козаков, який проживає в непідконтрольному Донецьку, показав, як сьогодні виглядає місто, яке кілька років тому приймало матчі "Євро-2012".

Про це він написав на власній сторінці у Facebook.

«Впродовж останніх трьох років транспорт не йде туди, зупиняючись за кілька кілометрів до кінцевої зупинки. Люди продовжують жити на цьому проспекті і майже не щодня чують відлуння війни. На жаль, але саме таким я побачив сьогодні окупований Донецьк», — пише блогер.

На відео показана дорога, яка йде від Київського проспекту до площі Леніна, де терористи проводять свої «національні свята».

«Все це знайомо до міліметра хоч плач», — написав у коментарі один глядач.

«Рейки особливо не змінилися, а ось околиці, які іноді в кадр потрапляли — деякі помінялися», — зазначає інтернет-користувачка Ольга.

«Таке відчуття, що знову прокотилася від будинку на проспекті Ватутіна до філармонії на першому маршруті. Тільки зараз усвідомила, що в реальності, швидше за все, ніколи більше на ньому не проїдусь. Уже пішла ностальгія і ми живемо новим життям», — додала глядачка Маруся.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+