Слухати

"Все знайомо до міліметра, хоч плач" - реакція на нове відео Донецька

21 квітня 2017 - 13:59
Блогер Євген Козаков, який проживає в непідконтрольному Донецьку, показав, як сьогодні виглядає місто, яке кілька років тому приймало матчі "Євро-2012".

Про це він написав на власній сторінці у Facebook.

«Впродовж останніх трьох років транспорт не йде туди, зупиняючись за кілька кілометрів до кінцевої зупинки. Люди продовжують жити на цьому проспекті і майже не щодня чують відлуння війни. На жаль, але саме таким я побачив сьогодні окупований Донецьк», — пише блогер.

На відео показана дорога, яка йде від Київського проспекту до площі Леніна, де терористи проводять свої «національні свята».

«Все це знайомо до міліметра хоч плач», — написав у коментарі один глядач.

«Рейки особливо не змінилися, а ось околиці, які іноді в кадр потрапляли — деякі помінялися», — зазначає інтернет-користувачка Ольга.

«Таке відчуття, що знову прокотилася від будинку на проспекті Ватутіна до філармонії на першому маршруті. Тільки зараз усвідомила, що в реальності, швидше за все, ніколи більше на ньому не проїдусь. Уже пішла ностальгія і ми живемо новим життям», — додала глядачка Маруся.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+