Слухати

Як артилеристи тренувались на полігоні на Київщині (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Як артилеристи тренувались на полігоні на Київщині (ВІДЕО)

21 квітня 2017 - 13:31
На артилерійському полігоні в селищі Дівички на Київщині завершились військові навчання бригадної артилерійської групи оперативного командування "Захід" Сухопутних сил Збройних сил України

Як зазначив начальник штабу бригадної артгрупи Олег Файдюк, все залежить від злагодженості команди: починаючи від телефоніста і закінчуючи тим, хто заряджає снаряд.

Під час проведення занять були відпрацьовані нормативи щодо приведення гармат до бою, виконання вогневих завдань. 

За результати навчань всі бойові розрахунки показали добрі результати зі стрільби та управління вогнем.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+