Слухати

У Мічігані заарештовано доктора, який робив обрізання жінкам в США

22 квітня 2017 - 14:53
Вперше в США заарештовано доктора і двох спільниць, які робили заборонені операції в одній з клінік Детройту
У Мічігані заарештовано доктора, який робив обрізання жінкам в США / Новини на Громадському радіо

_95 638 453_mediaitem95 638 447.jpg

Жумана Нагарвала // Фото: ВВС
Жумана Нагарвала
Фото: ВВС

Ще два лікаря звинувачуються в змові з метою виконати заборонену в США операцію по обрізанню жінок в клініці в передмісті Детройта. Вони нібито вступили в змову з лікарем швидкої допомоги, Жуманою Нагарвалою, яка був заарештована минулого тижня, повідомляє BBC.


Дві дівчини, які пройшли процедуру, впізнали докторів.
Семирічна дівчинка з сусіднього штату Міннесота повідомила дитячому судовому інтерв’юеру, що її возили саме до медичної клініки Burhani Medical Clinic в Лівонії в «спеціальну подорож для дівчаток». Службі захисту дітей, які забрали її з дому, дівчина повідомила, що до лікаря їй сказала йти мама.
11 квітня, медичний експерт у штаті Міннесота після огляду підтвердив, що двоє дівчат перенесли операцію на геніталіях, яка завдала їм значного болю. Лікарів з клініки звинувачують у тому, що вони надали доступ Жумані Нагарвалі до клініки, де вона разом з лікарем клініки могла робити обрізання дівчатам у віці 6-7 років.

Адвокат Джумани Нагарвали стверджує, що це не обрізання, а релігійна церемонія стирання невеликої кількості слизової оболонки, яка віддається сім’ї на марлеву серветку для поховання. «Це частина культури», — сказала адвокат Шеннон Томпсон судді в понеділок на слуханнях справи.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+