Слухати

Адвокат Мартиненка пообіцяв викласти свою переписку з НАБУ / Новини на Громадському радіо

Адвокат Мартиненка пообіцяв викласти свою переписку з НАБУ

23 квітня 2017 - 11:54
Про це один з адвокатів Миколи Мартиненка Ігор Черезов заявив в прямому ефірі Громадського радіо

«Я, напевно, зараз розміщу переписку і дзвінки співробітникам НАБУ. Якщо НАБУ проводило негласні слідчі дії, у них є на це законні підстави, я не розумію, чому ці відомості не викладають для суспільства. Це все нагадує смішний піар, а не роботу над слідством», — сказав Ігор Черезов.

За словами адвоката, в переписці немає нічого особливого, але вона доводить, що інформація про переховування Мартиненка є неправдивою.

«Мартиненко, який нібито переховувався, був у ресторані на Кловському узвозі. Він пообідав, піднявся до себе на поверх та спокійно чекав, поки я до нього приїду», — додає Черезов.

Читайте також: Що робив Мартиненко напередодні затримання?

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+