Слухати

Арку дружби народів заклеюють п’ятьма кольорами до «Євробачення» (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Арку дружби народів заклеюють п'ятьма кольорами до «Євробачення» (ФОТО)

25 квітня 2017 - 16:57
Проект називається Arc of diversity — арка різноманіття

Проект називається Arc of diversity (арка різноманіття). Це – тимчасова інсталяція, яку готують до проведення пісенного конкурсу. Арку заклеюють різнокольоровим папером, який знімуть після закінчення заходу. Про це пише видання Хмарочос.

Роботи проводить компанія CFC Consulting, яка виграла тендер на здійснення комунікації під час «Євробачення» Про це «Хмарочосу» повідомив керівний партнер компанії Геннадій Курочка.

dsc_0155.jpg

Арка // hmarochos.kiev.ua
Арка
hmarochos.kiev.ua

dsc_0162.jpg

Арка // hmarochos.kiev.ua
Арка
hmarochos.kiev.ua

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+