Слухати

Луганськ залишився без електроенергії, заборгованість ЛЕО — більше 5 мільярдів гривень

25 квітня 2017 - 11:05
Про це повідомляють мешканці різних районів міста
Луганськ залишився без електроенергії, заборгованість ЛЕО — більше 5 мільярдів гривень / Новини на Громадському радіо

Увечері в понеділок Луганськ залишився без електропостачання, повідомляють жителі міста з різних районів, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Раніше повідомлялося, що ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» з 25 квітня, згідно з рішенням Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та ДП «Енергоринок», припиняє поставки електроенергії в неконтрольовану Києвом частина Луганської області.

Як повідомлялося, «ЛЕО» неодноразово зверталося до уряду України з проханням прийняти рішення про обмеження або припинення подачі електроенергії на неконтрольовану територію через відсутність її оплати.

Заборгованість «Луганського енергетичного об’єднання» перед ДП «Енергоринок» становить 5,2 млрд грн, а на Донеччині — 5,8 млрд грн., повідомив в ефірі телеканала Георгій Тука.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+