Слухати

В одному з районів Криму з кранів тече вода з водоростями (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

В одному з районів Криму з кранів тече вода з водоростями (ВІДЕО)

25 квітня 2017 - 15:36
Раніше у Красноперекопську прісну підземну воду пили люди, тепер же її використовує промисловість. А з кранів жителів Красноперекопська і найближчих сіл тече «мертва вода»

The code has been copi

За словами місцевих жителів, пити цю воду не варто, вона має неприємний запах. 

Від цієї води чайник жовтий всередині. Інколи з труб тече вода з водоростями, вони разом з водою потрапляють у їжу, а також забивають труби. 

Рослинність у трубах свідчить про те, що прісну воду під землею, займає солона з озера Севаш Чорного моря, йдеться у сюжеті Крим.Реалії.

Підконтрольні Кремлю чиновники визнають: вода в Красноперекопську не відповідають нормам: вона жорстка з підвищеним вмістом хлоридів, мінералізація вище норми в два-три рази, а в деяких частинах Красноперекопська — в п’ять-шість.

Люди їздять за водою у сусідні села, де вона ще нормальна.

Найбільшої шкоди питній воді на півночі Криму завдають хімічні підприємства. Це Кримський содовий завод та «Титанові інвестиції». Три роки вони беруть воду для своїх технічних потреб з підземних джерел.

Так звана «влада» змушує підприємства опріснювальні установки, щоб прибрати з воду всю сіль, але на «Титанових інвестиціях» такої просто немає.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+