Слухати

Представники Dragon Capital повідомили деталі обшуку офісу представниками СБУ

26 квітня 2017 - 14:01
Про це на своїй сторінці у Facebook написала директор з маркетингу та комунікацій Dragon Capital Ольга Белобловська
Представники Dragon Capital повідомили деталі обшуку офісу представниками СБУ / Новини на Громадському радіо

Вона зазначила, що представники Служби безпеки України мають рішення суду щодо вилучення комп’ютерної техніки, тож вони хочуть забрати всю техніку.

«Мова йде про незаконне використання програмного забезпечення. СБУ проводить обшуки і каже, що воно нелегальне і може бути використано для негласного отримання інформації», - наголосила Белобловська.

За її словами, компанія легально та офіційно придбала цю програму

Раніше Белобровська повідомляла у ФБ про обшуки і вилучення техніки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+