Слухати

Електрику для «ЛНР» «впишуть» в тарифи для російських підприємств - російські ЗМІ

27 квітня 2017 - 10:58
Схему збираються затвердити 30-го квітня
Електрику для «ЛНР» «впишуть» в тарифи для російських підприємств -  російські ЗМІ / Новини на Громадському радіо

Витрати на постачання електрики з Росії в самопроголошену «ЛНР» будуть офіційно враховуватися як технологічні втрати при передачі енергії Федеральної мережевої компанії (ФСК), повідомляє видання. Схему, за інформацією джерел «Коммерсанта», в Міненерго і мережевих компаніях, затвердять 30 квітня.

Збільшення ціни рівномірно розподілять по російським промисловим споживачам, пише видання.

Тариф через поставки в ЛНР збільшиться на 2,5 відсотка. Видання, посилаючись на експерта, прогнозує, що 2,7 мільярда кіловат-годин, що поставляються в так звану «ЛНР», приведуть до витрат в розмірі від 2 до 4,6 мільярда рублів щорічно. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+