Слухати

У Києві з вікна багатоповерхівки вилетіли диски від штанги, пошкоджено авто журналіста (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Києві з вікна багатоповерхівки вилетіли диски від штанги, пошкоджено авто журналіста (ФОТО)

27 квітня 2017 - 14:24
Серйозно пошкоджено дві автівки, ніхто не постраждав. Поліція з'ясовує обставини

У Києві в Святошинському районі з вікна багатоповерхівки впали металеві диски від штанги. Дві автівки пошкоджено, одній треба повністю відновлювати дах. Про це розповів очевидець і власник однієї з машин, ведучий Громадського радіо, Дмитро Тузов.

«Залізяки, за свідченням очевидців, летіли з 14-15, або й 16-го поверхів, знизу важко визначити. Моєму авто пощастило — лише невеличка в`мятина й подряпина від рикошету. Сусідська машина зазнала істотніших пошкоджень: тепер треба латати пробитий дах. Хвилює інше: під «обстрілом» опинився простір, по якому туди-сюди ходять люди, батьки прогулюються з дитячими возиками. Сліди на асфальті не залишають сумнівів: якби такий «млинець» влучив би у людину, її вже не було б на цьому світі», — каже він.

Журналіст звернувся до районного відділку поліції із заявою. На його авто помітні сліди від удару металевих «млинців».

«Поліція все зафіксувала, й протокол склали. Потім ходили по квартирам, але ніхто не відкрив двері», — каже він. 

18 157 167_1 507 543 632 610 643_2 122 731 148 788 084 649_n.jpg

"Млинці" від штанги // Фото: Д. Тузов
«Млинці» від штанги
Фото: Д. Тузов

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+